sobota, 24 grudnia 2011

Dla Was Kochani na ten czas

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Kochani moi blogowi przyjaciele - w Święta Bożego Narodzenia życzę Wam spokojnego, rodzinnego i radosnego świętowania, tak jak lubicie, przy suto zastawionym stole, żeby niczego nikomu nie brakowało. Pod choinką wspaniałych książek oczywiście również też :-)

Po moim poście o książkach pod choinką, a raczej ich bolesnego braku, wywiązała się korespondencja pod wpisem, z której wynikła spontaniczna wymianka. Zaowocowała ona paczkami podniżej oraz moimi dwoma wizytami na poczcie. A teraz pozostaje mi tupać nóżką z niecierpliwości, bo niby wiem, ale nie wiem, co jest w tych paczkach. 

Ja się już nie mogę doczekać. Przyszły pakieciki od Książkowca, Kate (jeszcze nie bloguje, ale kto wie, co bedzie w przyszłości?), Wiewióry i Madzi B. Aggie też przysłała, ale tę paczkę, jak i Mankella od Krysi niefrasobliwie otworzyłam. Usprawiedliwienie mam tylko takie, że nie wiedziałam od kogo, myślałam, że to nie jest prezentowe. Jeszcze Sielanka całkiem niedawno Szczygła mi wysłała. Czyli te trzy, nawet czteryumilają mi czekanie na otworzenie czterech zapakowanych.
Wielka to dla mnie męka tak czekać, ale słowo się rzekło, kobyłka u płota, otworzę dopiero po Wigilii. I tak dobrze, że nie hołdujemy zwyczajowi anglosaskiemu i nie muszę czekać do pierwszego dnia rana.

Na razie paczki wyglądają tak


Poopisywałam sobie je, chociaż wiem, że pewnie w środku są jakieś kartki, nawet sobie ponalepiałam świąteczne krasnale, a co.
Mąż patrzy na mnie i mówi - jak dziecko, jak dziecko.
Lubię to dziecko we mnie, dlaczego miałabym go wyganiać?

I Wam też życzę, żebyście jak najdłużej zachowali dziecięcą radość w ten czas.
A na koniec powiem, że cieszę się, że mam to miejsce i Was obok w innych miejscach książkowych, a czasem u mnie w komentarzach. Gdyby mi ktoś to teraz odebrał, było by mi bardzo źle.
Pozdrawiam

17 komentarzy:

 1. Kasieńko, a żebyś widziała, ile dziecka we mnie było podczas pakowania! Sprawdza się zatem, że tyle samo radości w dawaniu, co i w braniu. Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, to Twój książkowy prezent nadal będzie jedynym książkowym w mojej mikołajkowej historii. Zobaczą wieczorkiem moją radość, to za rok ułożą mi choinkę z książek:)
  A teraz zostaje mi złożyć Ci życzenia dobrych Świąt. Ucałuj najbliższych, którzy gdzieś tu w tle się pojawiają i towarzyszą nam w blogowaniu. Wszystkiego pięknego:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu, cudownych Świąt! masz piekną niespodziankę , rozumiem niecierpliwość towarzyszącą nietykalnym na razie prezentom. Też mam taki jeden. Przyjaciółka mi przysłała(od kilku lat poza krajem) i musiałam przyrzec,że dopiero dziś otworzę. Popatruję, zgaduję i ....niecierpliwię się.
  Spokojnych, rodzinnych wymarzonych raz jeszcze życzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pogodnych i pachnących świąt Bożego Narodzenia. Niech wszystkie niespodzianki sprawią ci radość:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych i śnieżnych:) U nas chlapa z oknem taka, że aż żal:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych, radosnych i w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Radosnych i pięknych świąt, odpoczynku i wytchnienia w gronie najbliższych i dużo radości z prezentów!

  OdpowiedzUsuń
 8. hehe ja otworzyłam kopertę ale papierek środkowy pozostał wg instrukcji cały :) byle do wieczora... Wesołych, rodzinnych i radosnych Świąt i dziękuję za wymianke :)

  OdpowiedzUsuń
 9. nie uczestniczyłem w wymiance ale dobry pomysł, ja \książki dla siebie od św. mikołaja muszę sam położyć bo rodzinka uważa że i tak mam ich za dużo :)
  wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego dobrego Kasiu ;* Ja tu już też kręcę się wokół tego prezentu od Ciebie i rączki mnie świerzbią i spoglądam na zegarek... ach, dziękuję raz jeszcze! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę Ci Kasiu radosnego czasu spędzonego z rodziną, smakowitości na świątecznym stole, jeszcze więcej pięknych prezentów pod pachnącą choinką oraz oczywiście chwili wytchnienia w świątecznym rozgardiaszu na lekturę.

  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kasiu: życzę Ci mnóstwo czasu na czytanie i jeszcze więcej radości wśród bliskich! Pięknych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 14. Kasiu - pomimo, żeś na obczyźnie to życzę Ci prawdziwie polskich świąt. Niech cieszą prezenty a rodzina spędzi razem te kilka chwil. Niech na ten świąteczny czas znikną wszelkie problemy a świąteczne anioły niech osłonią Was swoimi skrzydłami.
  Wszystkiego dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Spokojnych i radosnych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Książkowcu - a żebyś wiedziała, że przyjemność jest w obu przypadkach.

  szamanko - czyli jedziemy na tym samym wózku.

  Kochani - dzięki za życzenia.

  przynadziei - taki los moli książkowych cholera

  OdpowiedzUsuń

Z powodu zalewu spamu, wyłączyłam możliwość komentowania anonimowego. Przepraszam