czwartek, 12 stycznia 2012

Kto za?

Kochani, jeśli się Wam blog podoba, zagłosujcie. Podobno dochód idzie na zbożny cel. Wolałabym, żeby to było kliknięcie na znaczek na stronie konkursu, ale zasady nie ja ustalałam i jest głosowanie smsowe.

Zeby to zrobić, wyślijcie sms o treści E00049 na numer 7122, bez spacji, gdzie 000 to trzy cyfry zero. Koszt 1,23 zł brutto.
Dzięki

14 komentarzy:

 1. no a skąd jesteście? może zawitamy w waszych stronach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hi hi ja też startuję ale co tam ode mnie głos leci :) jak zabawa to zabawa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie próbowałam głosować stąd, ale nie przyjmuje smsa, czyli z zagranicy nie da rady. Szkoda.

   Usuń
 3. Ja zagłosuję, kaidy doładuję konto :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też wystartowałam, ale przyznam szczerze, że sama bym na siebie nie oddała głosu. Nie jest tak źle, ale jakoś z eurowizją mi się kojarzy: no wiecie, takie towarzystwo wzajemnej adoracji, co to na siebie na wzajem będzie głosowało. Poza tym to takie strasznie... dla małolatów. Wr, sama nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agata - ja też sama na siebie nie, ale przecież też mam ulubione blogi, które wspieram. Po drugie, dlaczego głosowanie budzi takie negatywne emocje? Przecież wiele godzin spędzamy pisząc te blogi, dlaczego nie nagrodzić najlepszych. Przyznaję, że zgłosiłam, bo zawsze może ktoś zajrzy, jak zobaczy na liście, im więcej czytelników tym weselej, nikt nie lubi tu pisać dla siebie tylko, nie mam wielkich nadziei, bo nie takie blogi jak mój wygrywają. Ale nie mam złych odczuć, kiedy przychodzi mi głosować na inne blogi, w ten sposób wyrażam swoje zdanie.

   Usuń
 5. To jednak paskudnie, że zagranica głosować nie może...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano paskudnie. Zobaczymy, co mi odpwiedzą na maila.

   Usuń
 6. Kasiu, zagłosowałam na kilka ulubionych, w tym Twój oczywiście. Bez Twoich "Notatek..." świat blogowy byłby bezbarwny, wyprany z emocji. Trzymam kciuki! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Z powodu zalewu spamu, wyłączyłam możliwość komentowania anonimowego. Przepraszam